Jste zde:

KDO JSME?

Díky dlouholetým zkušenostem od roku 1992 se společnost MARaCO s.r.o. profiluje jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro firmy i nefiremní zákazníky. V této oblasti patříme ke špičce – nabízíme jak originální, tak kompatibilní spotřební materiál a doplňky, to znamená až 8000 položek z této oblasti od téměř 80 výrobců.

FILOZOFIE

Naší filozofií je zorganizovat vlastní firmu tak, abychom byli schopni nabízet kvalitní produkty světových výrobců v širokém sortimentu s jistotou nejnižších cen na trhu. Pro tým našich prodejců je prioritou být pro zákazníka oporou, pomáhat mu s řešením každého problému a tím budovat dlouhodobý vztah.

LOGISTIKA

Centrální sklad je jedním z největších specializovaných skladů spotřebního materiálu a doplňků v České republice. Zboží, které je objednáno do 16.00 hodin, je ještě týž den expedováno a dodáno nejpozději do 24 hodin.

WWW.MARACO.CZ

Profesionální B2B eshop specializovaného distributora spotřebního materiálu a počítačových doplňků


Unikátní funkce a služby eMenu:

  • e2Locator – jednoduchý vyhledávač spotřebního materiálu. Stačí zadat pouze název či typ přístroje a e2locator vyhledá vhodnou cartridge (originální, kompatibilní, refill), papír, fólie, kabely,  čisticí prostředky …  - nejkratší cesta ke správnému spotřebáku.
  • On-line katalog s téměř 8.000 položkami výhradně spotřebního materiálu a PC doplňků – možnost řazení zboží podle: obj. č., názvu, ceny, výrobce, nákladů na tisk tiskárny a jiných parametrů. Barevné rozlišení zboží - novinka, akce, výprodej.

Samozřejmě obsahuje veškeré standardy:

  • personalizovaný přístup,
  • on-line ceny a skladová zásoba,
  • přehled novinek a marketingových akcí,
  • množstevní slevy při zadání objednávky,
  • veškerá podpora pro jednoduché zadávání reklamací RMA,
  • Technická podpora - rozšířené tabulky kompatibilit, ovladače ke stažení, ceník ke stažení
  • a mnoho dalších užitečných funkcí.

Nepřihlášený uživatel

Novinky

06.06.2018
Elegantní taška v oblíbeném designu
S výběrem kvalitně zpracované tašky NT013 rozhodně nesáhnete vedle! Ochrání Váš 15,6" notebook při každodením nošení, pojme veškeré příslušenství a dokumenty a navíc Vám díky decetnímu oblíbenému designu padne k jakémukoliv outfitu.
04.06.2018
Herní stoly E-Blue s RGB podsvícením
Představujeme jedinečné herní stoly s RGB podsvícením. Značka E-Blue přichazí na trh s novými modely herních stolů, které zpestří Vaše herní doupě. Modely EGT003 a EGT004 mají volitelné RGB podsvícení s různými efekty (blikání, střídání barev atd.), nastavitelnou výšku ve čtyřech úrovních a povrch celé desky pokrývá extra velká voděodolná podložka pod myš. Model EGT002 nabízí designové boční strany a jiskřivé modré podsvícení.
14.05.2018
E-Blue herní myš EMS656
Optická herní myš EMS656 má pogumovaný povrch, aby byla příjemná na dotek a ruka po myši neklouzala. Neotřelý design podtrhují barevně podsvícené prvky. Myš je ergonomicky tvarována pro praváky a přináší oporu pro palec i malíček, abyste necítili únavu ani při dlouhých hodinách hraní. Tlačítko pro střelbu umožňuje rychle zneškodnit všechny nepřátele.
25.04.2018
Trojosové gyroskopické držáky
Natáčejte profesionální videa ať už jste na cestách nebo při sportu. Díky 3 osovému stabilizátoru, který dokonale eliminuje chvění a otřesy, získáte dokonalé záběry. K dispozici varianty pro fotoaparáty a GoPro kamery (G3), ale také pro smartphony (P3).
24.04.2018
Gaming gear A - Z: RAZER
Jelikož jsme specialisté na gaming doplňky, nesmí v našem sortimentu chybět produkty světového leadera v této oblasti - značky Razer. Ukažte všem svou sílu, staňte se neporazitelnými s profesionálními herními zbraněmi. Vychutnejte si pocit vítězství s dokonalým hardwarovým provedením a využijte všechny Razer softwarové vychytávky (Chroma podsvícení, Razer Synapse atd.).

Akce

18.06.2018
Week price - Na boj s nudou o prázdninách
TIP na dárek za vysvědčení! Nebojte se nudy o deštivých prázdninových dnech. Herní sada E-Blue 3v1 Polygon je ideální parťák pro herní souboje a na trénink velkých bitev, kterou si rychle oblíbí každý juniorský hráč.
01.06.2018
I kdyby tisíc fotek ...
Nafoťte si všechny zážitky z prázdnin a dovolené a uchovejte si je jako živé. Kompletní příslušenství pro FOTO naleznete u nás na jednom místě.
03.05.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky

Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a uštřete s originálními inkoustovými kazetami HP 950/951 XL. Nabídka prodloužena do do 31. 7. 2018.

03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.