Jste zde:

KDO JSME?

Díky dlouholetým zkušenostem od roku 1992 se společnost MARaCO s.r.o. profiluje jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro firmy i nefiremní zákazníky. V této oblasti patříme ke špičce – nabízíme jak originální, tak kompatibilní spotřební materiál a doplňky, to znamená až 8000 položek z této oblasti od téměř 80 výrobců.

FILOZOFIE

Naší filozofií je zorganizovat vlastní firmu tak, abychom byli schopni nabízet kvalitní produkty světových výrobců v širokém sortimentu s jistotou nejnižších cen na trhu. Pro tým našich prodejců je prioritou být pro zákazníka oporou, pomáhat mu s řešením každého problému a tím budovat dlouhodobý vztah.

LOGISTIKA

Centrální sklad je jedním z největších specializovaných skladů spotřebního materiálu a doplňků v České republice. Zboží, které je objednáno do 16.00 hodin, je ještě týž den expedováno a dodáno nejpozději do 24 hodin.

WWW.MARACO.CZ

Profesionální B2B eshop specializovaného distributora spotřebního materiálu a počítačových doplňků


Unikátní funkce a služby eMenu:

  • e2Locator – jednoduchý vyhledávač spotřebního materiálu. Stačí zadat pouze název či typ přístroje a e2locator vyhledá vhodnou cartridge (originální, kompatibilní, refill), papír, fólie, kabely,  čisticí prostředky …  - nejkratší cesta ke správnému spotřebáku.
  • On-line katalog s téměř 8.000 položkami výhradně spotřebního materiálu a PC doplňků – možnost řazení zboží podle: obj. č., názvu, ceny, výrobce, nákladů na tisk tiskárny a jiných parametrů. Barevné rozlišení zboží - novinka, akce, výprodej.

Samozřejmě obsahuje veškeré standardy:

  • personalizovaný přístup,
  • on-line ceny a skladová zásoba,
  • přehled novinek a marketingových akcí,
  • množstevní slevy při zadání objednávky,
  • veškerá podpora pro jednoduché zadávání reklamací RMA,
  • Technická podpora - rozšířené tabulky kompatibilit, ovladače ke stažení, ceník ke stažení
  • a mnoho dalších užitečných funkcí.

Nepřihlášený uživatel

Novinky

08.08.2018
Polohovatelné herní sofa E-Blue
Vychutnejte si maximální pohodlí při hraní v herním sofa E-Blue Auroza s nastavitelným sklonem. Výplň z paměťové pěny a vysoce jakostní bavlny udělá ze sezení opravdový relaxační zážitek. Díky zabudovaným kolečkům můžete se sofa snadno manipulovat. Ale pozor, ať během hry neusnete :)
06.08.2018
7.1 herní sluchátka EHS971
Podsvícená herní sluchátka s mikrofonem povýší zážitek ze hry na vyšší level. Díky surround sound systému 7.1 uslyšíte každý zvuk jako byste byli přímo součástí hry. Tato sluchátka jsou ideální volbou pro hráče PUBG.
01.08.2018
Bluetooth herní křesla E-BLUE
První herní křesla E-BLUE se zabudovanými bluetooth reproduktory! Vychutnejte si každý herní souboj pohodlně usazení a navíc se nevšedním zážitkem, který přináší v opěradle zabudované neviditelné bluetooth reproduktory. Uslyšíte vše, co se kolem Vás ve hře šustne. Tato herní křesla plně vyhovují všem požadavkům na ergonomii. Kombinují jednodílné opěradlo a vysoce pružnou pěnovou výplň tak, aby byla dokonalou oporou pro každou část těla.
31.07.2018
LOGO reproduktory
Posloucháte rádi při práci své oblíbené písničky? Pak potřebujete kvalitní reproduktory. Značka LOGO přichází s reproduktory 2.1 s dřevěným subwooferem a extra basy, s dřevěnými 2.0 reproduktory a s moderními 2.0 reproduktory, které se hodí do každé domácnosti a kanceláře. Vše za úžasné ceny.
31.07.2018
Nabíjecí herní podložka s RGB podsvícením
Buď na bojišti nepřehlédnutelný, RGB herní podložka podsvítí každou hru. Jediným stiskem tlačítka můžeš přepínat módy multi barevného podsvícení nebo ho vypnout. A to není vše, podložka disponuje také funkcí bezdrátového nabíjení pro smartphony! Dobij si svůj mobil snadno i během hraní.
24.07.2018
Herní mikrofon Red Fighter MI1
Potřebujete, aby Vás v každé hře bylo perfektně slyšet? Věnujete se streamu nebo nahráváte vlastní videa? Pak je stolní mikrofon Red Fighter tou správnou volbou. Designový, vysoce citlivý mikrofon přenese Váš hlas dokonale čistě.

Akce

16.08.2018
Week price - Zaujme barvou i tvarem
Vybočte z šedi všedního dne a oživte práci na PC designovou bezdrátovou myší Defender NetSprinter. Zaujme nejen barvou a tvarem, ale i cenou.
02.08.2018
HP: Ink cashback pro koncové zákazníky - HP 932/933XL | 934/935XL
Akce pro koncové zákazníky!
Vyberte si svou oblíbenou kombinaci a ušetřete s originálními inkoustovými kazetami - HP 932/933XL | 934/935XL
Nabídka  platí od 1. 8. 2018 do 31. 10. 2018.
01.06.2018
I kdyby tisíc fotek ...
Nafoťte si všechny zážitky z prázdnin a dovolené a uchovejte si je jako živé. Kompletní příslušenství pro FOTO naleznete u nás na jednom místě.
03.05.2018
HP: Toner cashback koncovým zákazníkům
Akce pro koncové zákazníky!
Získejte až 2700 Kč zpět se službou cashback při koupi originálního toneru HP.  Nabídka prodloužena do 31. 10. 2018.